A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Сарненський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Сарненської міської ради

Новини

Семінар – практикум для керівників гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Сучасне гурткове заняття як основа для створення креативного освітнього середовища для формування ключових компетентностей вихованців, саморозвитку та сам

 11 квітня 2024 року відбувся семінар – практикум для керівників гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Сучасне гурткове заняття як основа для створення креативного освітнього середовища для формування ключових компетентностей вихованців, саморозвитку та самореалізації особистості учнів»

16:06 11.04.2024

Конкурс грантів для вчителів на реалізацію соціальних, екологічних, культурних чи освітніх проєктів

Дякуємо освітянам/-кам за старанне поширення вогника волонтерства серед підлітків. Ми прагнемо підтримувати вас на цьому шляху. Саме тому оголошуємо конкурс грантів для вчителів на реалізацію соціальних, екологічних, культурних чи освітніх проєктів у ваших громадах!

16:05 11.04.2024

Тренінг із директорами закладів загальної середньої освіти Рокитнівської та Березівської громад з теми «Психологічна та інформаційна безпека: посилюємо резиєнтність».

Сьогоднішній день відбувся у співпраці з колежанками сусідньої Сарненської громади: Русланою Третяк, директоркою КУ «Сарненський ЦПРПП» та Оксаною Ткач, консультанткою цієї ж установи.

13:43 11.04.2024

Семінар-практикум для вчителів інформатики «Діяльнісний підхід як засіб формування ключових компетентностей учнів в умовах реалізації концепції НУШ»

09 квітня 2024 року відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики «Діяльнісний підхід як засіб формування ключових компетентностей учнів в умовах реалізації концепції НУШ»

17:31 10.04.2024

Вхід для адміністратора