A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Сарненський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Сарненської міської ради

Новини

Круглий стіл для директорів закладів дошкільної та загальної середньої освіти Вирівської громади «Нормативно-правова компетентність керівника як одна із головних передумов стратегічного управління розвитком закладу освіти»

09 травня 2024 року відбувся круглий стіл для директорів закладів дошкільної та загальної середньої освіти Вирівської громади «Нормативно-правова компетентність керівника як одна із головних передумов стратегічного управління розвитком закладу освіти».

17:30 09.05.2024

Семінар для керівників шкільних музеїв «Формування світогляду учнів через засоби правильної подачі історичних фактів в експозиціях музеїв».

07 травня 2024 року у Сарненському історико-етнографічному музеї відбувся семінар для керівників шкільних музеїв «Формування світогляду учнів через засоби правильної подачі історичних фактів в експозиціях музеїв».

16:32 07.05.2024

Педагогічна студія для вчителів початкових класів і громадянської та історичної освітньої галузі закладів освіти Висоцької громади «Сучасний урок в контексті компетентнісної освіти».

26 квітня 2024 року відбулась педагогічна студія для вчителів початкових класів і громадянської та історичної освітньої галузі закладів освіти Висоцької громади «Сучасний урок в контексті компетентнісної освіти».

13:52 26.04.2024

Вхід для адміністратора