A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Сарненський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Сарненської міської ради

Управлінська майстерня для директорів, заступників, практичних психологів закладів освіти Клесівської громади «Безпечне освітнє середовище: вимоги та принципи організації».

Дата: 11.06.2024 11:33
Кількість переглядів: 11

11 червня 2024 року у приміщенні Клесівського ліцею відбулась управлінська майстерня для директорів, заступників, практичних психологів закладів освіти Клесівської громади «Безпечне освітнє середовище: вимоги та принципи організації».

 Модератор:

Руслана Третяк, директорка комунальної установи «Сарненський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

 На управлінській майстерні були розглянуті актуальні питання охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладі освіти. Закцентована увага на заходах з підготовки обладнання та приміщень закладу освіти до нового навчального року.

 Крім того, учасники заходу були ознайомлені з основними аспектами організації протидії та попередження булінгу в закладі освіти. Виокремлено інформацію та документи, які мають бути обов'язково у відкритому доступі на сайті закладу.

 У практичній частині педагоги розглянули питання інформаційної безпеки, зосередившись на загрозах сучасного інформаційного простору.« повернутися

Вхід для адміністратора