A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Сарненський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Сарненської міської ради

Підсумки Всеукраїнського родинного конкурсу фотопрезентацій «Вишиванка – оберіг моєї родини»

Дата: 29.05.2024 15:22
Кількість переглядів: 7

Підведені

👏 Щиро вітаємо переможців конкурсу:

І місце

🎉 Титечка Владислава, учня Сарненської гімназії №6 (керівник: Мичка Марія Олексіївна);

🎉 Китун Емму, ученицю Сарненської гімназії №6 (керівник: Коваль Ольга Вікторівна);

🎉 Патрикей Дарину, ученицю Коростського ліцею (керівник: Катеринчик Ірина Володимирівна);

🎉 Гарбара Владислава, учня Городецького ліцею (керівник: Жданюк Людмила Михайлівна);

🎉 Молчана Володимира, учня філії I ст. с. Дубки опорного закладу “Люхчанський ліцей” (керівник: Гаврильчик Оксана Миколаївна);

🎉 Гольонко Богдану, Гончарук Іванну, учениць опорного закладу «Люхчанський ліцей» (керівник: Фесовець Алла Євтухівна);

🎉 Дашко Світлану, ученицю Сарненського районного ліцею "Лідер" (керівник: Михайлицька Ірина Володимирівна);

🎉 Никончука Марка, учня опорного закладу «Люхчанський ліцей» (керівник: Копищик Оксана Ігорівна);

🎉 Павлушка Андрія, учня Сарненського ліцею №5 (керівник: Галушко Олександр Вікторович);

🎉 Серкебаєву Анастасію, ученицю Сарненського ліцею №5 (керівник: Кузьмич Оксана Василівна);

🎉 Питель Катерину, ученицю Кричильського ліцею ім. Леоніда Куліша- Зіньківа (керівник: Бородавко Наталія Леонідівна);

🎉Голяку Миколу, учня Любиковицького ліцею (керівник: Мойсійчук Юлія Петрівна);

🎉 Саванчук Марту, ученицю Любиковицького ліцею (керівник: Мойсійчук Юлія Петрівна)

ІІ місце

🎉 Рудику Романа, учня Коростського ліцею (керівник: Катеринчик Ірина Володимирівна);

🎉 Володька Ярослава, учня Городецького ліцею (керівник: Жданюк Людмила Михайлівна);

🎉 Малайчука Олександра, учня Городецького ліцею (керівник: Жданюк Людмила Михайлівна);

🎉Петрук Анастасію, ученицю Одринківської гімназії (керівник: Телетьон Валентина Григорівна);

🎉 Жабчик Тетяну, Жабчик Ольгу, учениць опорного закладу "Люхчанський ліцей» (керівник: Копищик Оксана Ігорівна);

🎉 Онищука Миколу, учня Сарненського ліцею №5 (керівник: Пригарська Галина Василівна);

🎉 Тверду Ольгу, ученицю Любиковицького ліцею (керівник: Босюк Ольга Тихонівна);

🎉Свищевського Дениса, учня Яринівської гімназії (керівник: Вовчик Людмила Андріївна);

ІІІ місце

🎉Вітюк Злату, ученицю Городецького ліцею (керівник: Жданюк Людмила Михайлівна);

🎉 Вітюк Ангеліну, ученицю Городецького ліцею (керівник: Жданюк Людмила Михайлівна).

🏆 Бажаємо подальших успіхів!


« повернутися

Вхід для адміністратора