A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Сарненський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Сарненської міської ради

Серпневий дайджест для педагогічних спільнот закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти «Основні акценти в організації освітнього процесу в 2023-2024 навчальному році»

Дата: 28.08.2023 16:05
Кількість переглядів: 17

28 серпня 2023 року відбувся Серпневий дайджест для педагогічних спільнот закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти «Основні акценти в організації освітнього процесу в 2023-2024 навчальному році».

Захід зібрав педагогів закладів дошкільної та позашкільної освіти, спільноти педагогів-виховників та бібліотекарів закладів загальної середньої освіти.

 Акцентувалася увага на актуальних питаннях сьогодення: навчально-методичне забезпечення освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році, психологічна підтримка здобувачів освіти в умовах війни, «Безпечне освітнє середовище: надання індивідуальної підтримки учням з особливими освітніми потребами під час підготовки до реагування на надзвичайні ситуації», актуалізація виховної роботи в умовах сучасності та розвитку інноваційних підходів в освітньому процесі.

Корисною для педагогів була добірка запитів у Chat-GPT як інструменту для швидкого доступу до необхідної інформації та підтримки у процесі навчання.

 До заходу долучилася Наумчук Тетяна Володимирівна, старший викладач кафедри психології та інклюзивної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, з питанням «Стратегія, пріоритети та перспективи розвитку дошкільної освіти: теорія і практика».

 На заході вдалося створити сприятливу атмосферу для обговорення важливих питань освіти. Усі учасники заходу отримали корисну інформацію та поради, які допоможуть їм підготуватися до нового навчального року та краще організувати освітній процес.« повернутися

Вхід для адміністратора