І етап обласного конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції»
пада в закладах освіти Сарненської територіальної громади проводився І етап обласного конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції». На конкурс було подано 81 роботу. За рішенням журі конкурсу переможцями стали:
вікова категорія 8-10 років
І місце
Рубель Анна, учениця Коростського ліцею, вчитель Катеринчик Ірина Володимирівна;
Леончик Олександр, учень Орлівської філії Сарненського ліцею №4, вчитель Гамза Людмила Анатоліївна;
ІІ місце
Михайлицька Аріна, учениця Яринівської гімназії, вчитель Охріменко Тетяна Юріївна;
Басиста Анна, учениця Сарненської гімназії №6, вчитель Малаш Ольга Іванівна;
Прозапас Аліна, учениця Тріскинського ліцею, вчитель Прозапас Інна Сергіївна;
ІІІ місце
Борсук Аніта, учениця Білятицької гімназії, вчитель Тимошицька Неля Григорівна;
Дойчук Софія, учениця Сарненської гімназії №6, вчитель Малаш Тетяна Олександрівна;
Карпець Любов, учениця Одринківської гімназії, вчитель Стахнюк Людмила Валеріївна;
Матюк Богдана, учениця Орлівської філії Сарненського ліцею №4, вчитель Бучко Любов Сергіївна;
Зубчинська Катерина, учениця Сарненської гімназії №3, вчитель Бовкун Олена Володимирівна;
Круглик Нікіта, учень Сарненської гімназії №3, вчитель Бовкун Олена Володимирівна;
вікова категорія 11-14 років
І місце
Лукашевич Анастасія, учениця Сарненського ліцею №1 ім.Т.Г.Шевченка, вчитель Ромашко Людмила Миколаївна;
Леончик Ірина, учениця Сарненського ліцею №4, вчитель Ніколайчук Людмила Олександрівна;
ІІ місце
Тимошицька Анна, учениця Білятицької гімназії, вчитель Тимошицька Неля Григорівна;
Шевчук Максим, учень Сарненського ліцею №4, вчитель Ніколайчук Людмила Олександрівна;
Мінчук Анна, учениця Яринівської гімназії, вчитель Охріменко Тетяна Юріївна;
Ніколайчук Ірина, учениця ОЗ «Люхчанський ліцей», вчитель Заєць Ольга Петрівна;
Мароч Дарина, учениця Бутейківської гімназії, вчитель Кошудько Наталія Миколаївна;
Дубинець Юрій, учень Коростського ліцею, вчитель Дубинець Тетяна Олександрівна;
Домніч Анастасія, вихованка КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Наумук Василина Леонідівна;
Таборовець Наталія, учениця Любиковицького ліцею, вчитель Шадюк Алла Володимирівна;
ІІІ місце
Юдчиц Ангеліна, учениця Одринківської гімназії, вчитель Стахнюк Людмила Валеріївна;
Кузнець Юлія, учениця Стрільського ліцею, вчитель Симончук Тетяна Дмитрівна;
Сергійчук Іван, учень Стрільського ліцею, вчитель Симончук Тетяна Дмитрівна;
Кушнір Катерина, учениця Сарненського районного ліцею «Лідер», вчитель Мельник Ольга Анатоліївна;
Нагородна Ангеліна, вихованка КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Кобринчук Зінаїда Петрівна;
Бучко Антоніна, вчитель Сарненського ліцею №4, вчитель Ніколайчук Людмила Олександрівна;
Карабан Вероніка, учениця Бутейківської гімназії, вчитель Кошудько Наталія Миколаївна;
Федорук Дмитро, учень Сарненський ліцей №4, Ніколайчук Людмила Олександрівна;
Товкач Катерина, учениця Сарненського ліцею №4, вчитель Ніколайчук Людмила Олександрівна;
Мельник Мирослава, учениця Глушицької гімназії, вчитель Жабчик Катерина Василівна;
Жабчик Тетяна, учениця ОЗ «Люхчанський ліцей», вчитель Заєць Ольга Петрівна;
Ковальчук Марія, учениця Тутовицького ліцею, Леончик Тетяна Володимирівна;
Цуман Анастасія, учениця Сарненського ліцею №4, вчитель Ніколайчук Людмила Олександрівна;
Тимошицька Анна, учениця Білятицької гімназії, вчитель Тимошицька Неля Григорівна;
вікова категорія 15-18 років
І місце
Гурик Тетяна, учениця Сарненського ліцею №4, вчитель Ніколайчук Людмила Олександрівна;
ІІ місце
Леончик Інна, учениця Тутовицького ліцею, вчитель Леончик Тетяна Володимирівна;
Зелінський Станіслав, учень Стрільського ліцею, вчитель Симончук Тетяна Дмитрівна;
ІІІ місце
Шолота Анна, учениця Сарненського ліцею №4, вчитель Ніколайчук Людмила Олександрівна;
Король Діана, учениця Сарненського ліцею №4, вчитель Ніколайчук Людмила Олександрівна.